Dobra rada

Zapraszam dziś na pierwszy tekst z cyklu Pamiętaj Że Kochasz ❤️ Będziemy pracować nad udaną relacją 😉


O czym dziś?

O dobrej radzie 😃


Wyobraź sobie, że Twoja Połówka Pomarańczki, ten Twój Cud Wcielony, który kochasz Miłością Jedyną Prawdziwą… No więc że on (bądź ona) przychodzi do Ciebie. I w stanie totalnego żółteczka opowiada Ci o swoich problemach.


Co robisz?


Więcej niż pewne, że zaraz wylecisz z milionem porad, co trzeba zrobić, żeby było lepiej. Z całego serducha będziesz radzić! ❤️ Tylko wiesz, zwykle taka osoba chce się po prostu wygadać. Wylać w bezpiecznym miejscu (czyli przy Tobie!) dręczące problemy. Poukładać lepiej.


Więc zanim zaczniesz radzić, zapytaj:

Czy potrzebujesz mojej rady?


Jeśli powie, że nie, to zatrzymaj złote rady dla siebie i po prostu słuchaj, interesuj się. Jeśli wylecisz z tą radą, chociaż nikt o nią nie prosił, to Słońce Twojego Życia może trochę przygasnąć… Bo Twoje rady, nawet mające u podstaw same dobre pobudki, może odczytać jako komunikat „nie wierzę, że potrafisz sobie z tym poradzić”.


Daj się wygadać. Słuchaj. Pytaj.

I pamiętaj, że kochasz 🙂


Dołącz do grona moich Subskrybentów i uzyskaj dostęp do strefy ⭐️VIP⭐️ z dodatkowymi materiałami!


Co zyskujesz zapisując się do mojego newslettera, prócz dostępu do Cyfrowej Biblioteczki JZK?

Raz w tygodniu, w sobotę, wysyłam moim Czytelnikom wiadomość. W niej krótka informacja o tym, co się dzieje lub będzie działo na blogu oraz 3 przydatne rzeczy: do oglądnięcia, do poczytania i do posłuchania. Wysyłam tylko to, co uważam za godne ograniczonego czasu moich Subskrybentów  😉 Na przykład garść przydatnych informacji o pożądaniu responsywnym. Interesujące?


jak zrozumieć kobietę

Specjalista od cyklu miesiączkowego - obala mity na temat Naturalnego Planowania Rodziny, uczy prosto i skutecznie obserwacji i interpretacji cyklu miesiączkowego. Podkreśla znaczenie, jakie mają obserwacje cyklu dla diagnostyki zdrowia kobiety. Głęboko wierzy w moc kobiecej siły, samoświadomości i siostrzanego wsparcia. Familiolog, pedagog rodziny i przede wszystkim dyplomowany nauczyciel metody Rotzera (Metody Naturalnego Planowania Rodziny). Pasjonatka ziół, dietoterapii, ekologii, NVC i wolnego życia na własnych zasadach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA ImageChange Image