Kiedyś na pewno

Ileż to razy mówisz, że kiedyś na pewno to zrobisz?

Ileż to razy odkładasz na potem?

Jako nastolatka baaaaardzo dużo czytałam. Dosłownie połykałam książki 😀 Czytałam również książki Ewy Nowak (swoją drogą bardzo polecam 😃), między innymi „Kiedyś na pewno”.


O co chodzi z tymi słowami?


– Czego w swoim życiu nienawidzisz najbardziej?
– Dwóch słów: 'kiedyś’ bo to potwierdzenie, że nie umiesz czegoś umiejscowić w czasie, czyli zmyślasz, i 'na pewno’ bo nic na tym świecie nie jest pewne.


Może przestań wreszcie określać tak swoje marzenia, cele, plany? Może zacznij w końcu działać, zamiast odkładać na potem?


Someday is not a day of the week.
~ Autor nieznany


Dołącz do grona moich Subskrybentów i uzyskaj dostęp do strefy ⭐️VIP⭐️ z dodatkowymi materiałami!


Co zyskujesz zapisując się do mojego newslettera, prócz dostępu do Cyfrowej Biblioteczki JZK?

Raz w tygodniu, w sobotę, wysyłam moim Czytelnikom wiadomość. W niej krótka informacja o tym, co się dzieje lub będzie działo na blogu oraz 3 przydatne rzeczy: do oglądnięcia, do poczytania i do posłuchania. Wysyłam tylko to, co uważam za godne ograniczonego czasu moich Subskrybentów  😉 Na przykład garść przydatnych informacji o pożądaniu responsywnym. Interesujące?


jak zrozumieć kobietę

Specjalista od cyklu miesiączkowego - obala mity na temat Naturalnego Planowania Rodziny, uczy prosto i skutecznie obserwacji i interpretacji cyklu miesiączkowego. Podkreśla znaczenie, jakie mają obserwacje cyklu dla diagnostyki zdrowia kobiety. Głęboko wierzy w moc kobiecej siły, samoświadomości i siostrzanego wsparcia. Familiolog, pedagog rodziny i przede wszystkim dyplomowany nauczyciel metody Rotzera (Metody Naturalnego Planowania Rodziny). Pasjonatka ziół, dietoterapii, ekologii, NVC i wolnego życia na własnych zasadach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA ImageChange Image