myslodsiewnia JZK
Fejsbukowe pigułki,  Relacje,  Ty i reszta świata

Niedzielna #myslodsiewnia

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam Harry’ego Pottera 😛 Nie jestem super fanką, ale ma jakieś specjalnie miejsce w moim bibliotecznym serduszku <3
Może ktoś z Was kojarzy, pojawiło się w tych historiach takie cudactwo jak myślodsiewnia. Czarodziej mógł za pomocą różdżki wyciągnąć wspomnienie z głowy, wrzucić do myślodsiewni i spojrzeć na nie z innej perspektywy. Mógł sam, mógł też kogoś ze sobą zabrać.

Właśnie taki niedzielny cykl chcę teraz rozpocząć 🙂 Chcę wyciągać wspomnienia z głowy i wspólnie z Wami oglądać je na nowo. Was również do tego zachęcam – wyciągnięcie spojrzeń z głowy często totalnie zmienia perspektywę.

Świat się zatrzymał


Naturalne Planowanie Rodziny – kurs online

Ruszyły zapisy na listę zainteresowanych moim kursem online naturalnego planowania rodziny metodą Rötzera! Zapisz się już dziś i miej pewność, że żadna ważna informacja na temat kursu Cię nie ominie 🙂


Newsletter

Możesz również zapisać się na mój newsletter – razem z zapisem dostaniesz dostęp do Cyfrowej Biblioteczki JZK, a w niej wiele materiałów dodatkowych!


jak zrozumieć kobietę

Familiolog, pedagog rodziny i przede wszystkim dyplomowany nauczyciel metody Rotzera (Naturalnego Planowania Rodziny). Prywatnie pasjonatka Excela, obserwacji własnego organizmu i świata ludzi (w tym tych najmłodszych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *