twardowski cytaty
Artykuły,  Pamiętaj Że Kochasz

Zapomnij, że jesteś

W natłoku tego wszystkiego, co się teraz dzieje.
W tym dyskomforcie psychicznym – bo jest jak jest, a nie bardzo wiadomo, jak będzie dalej. Fizycznym – bo wyjść nigdzie nie można i każdy już się dusi w domu.


Człowiek łatwo zamyka się w swoich żalach i utyskiwaniach.


Zamyka się tak, że ta ukochana Połówka Pomarańczki zostaje gdzieś tam z tyłu. Tak łatwo można zapomnieć o Miłości, gdy tak bardzo myśli się o sobie i walczy ze swoimi strachami.


Wyjść z domu nie możesz.

Ale wyjść do Pomarańczki – a i owszem 🙂


Przy okazji mam dla Was polecajkę 🙂 Buszując po internecie znalazłam bardzo fajne miejsce dla narzeczonych i młodych małżeństw. Zapraszam Was dziś na bloga Oli U progu Sakramentu Miłości


Pssst… Jak się zapiszecie do newslettera Oli, to nie tylko będziecie dostawać fajne wiadomości, ale dostaniecie również ebooka

77 pytań, które warto sobie zadać przed ślubem


Moim zdaniem – bomba! Polecam całym sercem! ❤️ Dobry pomysł na randkowe rozmowy 🙂


Dołącz do grona moich Subskrybentów i uzyskaj dostęp do strefy ⭐️VIP⭐️ z dodatkowymi materiałami!


Co zyskujesz zapisując się do mojego newslettera, prócz dostępu do Cyfrowej Biblioteczki JZK?

Raz w tygodniu, w sobotę, wysyłam moim Czytelnikom wiadomość. W niej krótka informacja o tym, co się dzieje lub będzie działo na blogu oraz 3 przydatne rzeczy: do oglądnięcia, do poczytania i do posłuchania. Wysyłam tylko to, co uważam za godne ograniczonego czasu moich Subskrybentów  😉 Na przykład garść przydatnych informacji o pożądaniu responsywnym. Interesujące?


jak zrozumieć kobietę

Familiolog, pedagog rodziny i przede wszystkim dyplomowany nauczyciel metody Rotzera (Naturalnego Planowania Rodziny). Prywatnie pasjonatka relacji, obserwacji własnego organizmu i świata ludzi (w tym tych najmłodszych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA ImageChange Image