×
morze - baner

Zakochaj Się w Sobie!

Zapraszam Cię do wyjątkowej walentynkowej akcji – Zakochaj Się w Sobie!

Przez cały luty będziemy się sobie uważnie przyglądać, aby dostrzec jak najwięcej piękna i rozkochać się w sobie.


Czas trwania: 1-29 luty 2024

Forma: wiadomości email oraz praca własna z materiałem do pobrania

Koszt: jeden uśmiech, jedna odmieniona kobieta 🙂


Zapisz się korzystając z formularza poniżej:

Zapis jest równoznaczny z zapisem do newslettera (spokojnie, moje newslettery są super, nie pożałujesz). Jeśli już jesteś na liście moich Subskrybentek – nie musisz się zapisywać, wiadomości będą do Ciebie przychodzić w ramach lutowego newslettera 🙂


Jak to będzie wyglądało?

Po pierwsze, dostaniesz ode mnie 6 wiadomości prosto na własną skrzynkę mailową. Każda wiadomość będzie wskazówką na drodze do pokochania samej siebie. Zajmiemy się 3 stopniami naszej kobiecej nagości: publiczną, cielesną i psychiczną. A także tym, co było w przeszłości, co jest teraz i co będzie dalej. Będziemy trochę grzebać w naszych głowach, a potem, jak to mówi moja Przyjaciółka – pooglądamy sobie co znalazłyśmy i spróbujemy to pokochać.

Po drugie, codziennie będziesz zapisywała jedną rzecz, którą w sobie kochasz (lub chcesz pokochać!) – na arkuszu, który dostaniesz ode mnie w 1szym dniu akcji. Możesz też taki zrobić samodzielnie, bo jest banalnie prosty 🙂 Szczegóły techniczne dostaniesz w mailu 1 lutego.

Po trzecie, zachęcam do puszczenia tej akcji w świat – zarówno na social mediach (instagram, facebook) oznaczając mnie w poście/relacji i dodając hasztag #zakochajsięwsobie. Powiedz też o tym swojej przyjaciółce, koleżance, siostrze, mamie – inspiruj ze mną inne kobiety!


Zapisy trwają przez cały luty – innymi słowy, możesz dołączyć w każdym dniu wyzwania i dostać poprzednie wiadomości na swoją skrzynkę.


Bo każdy dzień jest dobry, by się w sobie zakochać!


Kalendarium wiadomości:

2.02 – Zapowiedź Akcji i wprowadzenie
5.02 – Sukienka
7.02 – Rytm

7.02, godz. 19.00 – rozmowa z psycholożką Moniką Iskierką-Mreńcą o miłości do siebie
9.02 – Piosenka
12.02 – To, co było
19.02 – To, co jest
26.02 – To, co będzie

5/5 - (1 głosów)