kur naturalne planowanie rodziny

Kurs online, który pozwoli Ci skutecznie i bez frustracji stosować Naturalne Planowanie Rodziny

Start sprzedaży kursu już za:

Kurs Naturalnego Planowania Rodziny online metoda Rötzera będzie dostępny w lutym 2021.
A w oczekiwaniu na start kolejnej edycji, zapraszam Cię do skorzystania z darmowego kursu wprowadzającego do obserwacji płodności. Zapisując się na ten mini kurs masz również pewność, że poinformuję Cię o starcie kolejnej sprzedaży 🙂Chciałabym zrozumieć swoją płodność i skutecznie korzystać z tej wiedzy.

Chciałabym skutecznie stosować metody naturalnego planowania rodziny, ale nie wiem jak ogarnąć te wszystkie obserwacje i zasady!

W Poradni powiedzieli nam ogólnikowo o co chodzi i lekko mówiąc, podkolorowali rzeczywistość

Często się gubię i nie do końca rozumiem, o co w tym wszystkim chodzi, a materiały dostępne w internecie tylko coraz bardziej mieszają mi w głowie.

Bardzo chcę się nauczyć, ale w mojej okolicy brakuje profesjonalnego nauczyciela, a moje obserwacje są dla mnie zbyt skomplikowane.


Relax, take it easy… Wreszcie trafiłaś w dobre ręce!Nazywam się Basia Budziak i jestem dyplomowanym nauczycielem metody Rötzera.
Sama z powodzeniem stosuję tę metodę od prawie 10 lat.


Z pełnym profesjonalizmem pomagam w obserwacjach i interpretacji, nawet gdy:

 • jesteś typem mokrym – czyli w Twoim cyklu praktycznie nie ma dni suchych;
 • masz tyłozgięcie macicy i ciężko Ci właściwie interpretować objawy szyjki;
 • często chorujesz, masz alergie, bierzesz leki;
 • jesteś narażona na duży stres;
 • w Twoim cyklu pojawiają się różne anomalie – spokojnie, po tym kursie bez trudu każdą zauważysz i zinterpretujesz – na przykład podwójne podejście do owulacji;
 • masz krótkie cykle;
 • masz dłuuuuuuuugie cykle;
 • masz nieregularne cykle;
 • masz pracę zmianową;
 • i wiele innych.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz…

 • mieć pewność odłożenia ciąży,
 • zajść w ciążę,
 • przygotować się do ciąży eliminując anomalie cyklu,
 • nabrać pewności w obserwacjach i interpretacji,
 • poczuć się wreszcie bezpiecznie i zwiększyć skuteczność stosowania NPR,
 • poznać swój organizm,
 • ułożyć sferę seksualną zgodnie ze swoimi przekonaniami,
 • dostać pełną, rzetelną, sprawdzoną, naukową wiedzę,
 • mieć stałe wsparcie profesjonalnego instruktora NPR.

Nie kupuj tego kursu, jeśli…

 • wchodzisz w okres premenopauzalny,
 • interesuje Cię interpretacja poporodowa (zerknij tutaj),
 • nie masz ochoty na pracę nad sobą,
 • oczekujesz szybkich, natychmiastowych efektów,
 • nie chcesz stosować NPR,
 • znasz już siebie na wylot,
 • masz dużą wiedzę o NPR,
 • świetnie sobie sama radzisz,
 • chcesz stosować inną metodę,
 • wolisz długie lekcje,
 • chcesz uczyć się w grupie.

Ze mną ogarniesz, serio ❤️
Zobacz opinie kursantek poprzednich edycji oraz innych kobiet, którym pomogłam:


naturalne planowanie rodziny kurs online
Recenzja Marty ❤️
naturalne planowanie rodziny kurs online
Recenzja Zuzanny ❤️

Dołącz do kursu i ucz się bezstresowo metody Rötzera z profesjonalnym instruktorem.


Pozwoli Ci to uniknąć stresu, kiedy na Twojej drodze pojawią się problemy z obserwacjami czy interpretacją. Jak? Będziesz miała solidne podstawy. Wytłumaczone jasno i przejrzyście na konkretnych przykładach i porównaniach – bez domyślania się na własną rękę co znaczą używane w starych opracowaniach terminy i skróty.


Co otrzymasz w kursie?


Dostęp do platformy z lekcjami wideo


Na kurs składa się 11 modułów, a każdy moduł to około 10 kilkuminutowych lekcji. Możesz je bezproblemowo przerabiać, nawet gdy nie masz za wiele czasu na naukę. Jedna lekcja to jeden krótki temat, zawarty w 2-5 minutowym wideo. Nie musisz się z nikim umawiać, ani czekać na termin – uczysz się wtedy, kiedy chcesz 🙂

Zobacz pierwszą lekcję!


Czego nauczysz się z poszczególnych modułów?


Moduły I-IV pomogą Ci uporać się z lękami i obawami dotyczącymi Naturalnego Planowania Rodziny, takimi jak: skuteczność, obserwacje przy nieregularnych cyklach, po porodzie, kwestie dotyczące libido czy wszelkie anomalie i problemy ze stosowaniem metody. Opowiem Ci też o tym, co dzieje się przez cały cykl w Twoim organizmie. Dzięki temu łatwiej zrozumiesz obserwacje oraz zasady metody.

W modułach V-VIII nauczę Cię, krok po kroku, co i jak obserwować, żeby uzyskać najbardziej czytelne i rzetelne wyniki. Bez pomijania. Bez ogólników. Bez unikania trudnych tematów. Dostaniesz czyste konkrety, łącznie z rozwiązaniami problemów, które możesz napotkać, np. działanie na cykl leków, suplementów, stresu, alkoholu, snu czy chorób.

Moduły IX-XI to interpretacja obserwacji. Dowiesz się z nich jak wyznaczyć niepłodność bezwzględną i względną – zarówno jeśli jesteś totalnie na początku, jak i kiedy masz już jakieś obserwacje z przeszłości. Powiem Ci również, co jest ważne przy staraniach o dziecko, jaki czas w cyklu będzie do tego najodpowiedniejszy i co może Cię zaniepokoić. Konkrety, z przykładami i ćwiczeniami na wypełnionych kartach obserwacji.


Dodatkowo możesz otrzymać 3 dodatkowe lekcje:


 1. Lekcja na temat dodatkowych wskaźników płodności. Co jeszcze może być przydatne w obserwacjach i jak możesz to obrócić na korzyść dla siebie?
 2. Ebook Libido a NPR – czyli jak zrobić, żeby się chciało, kiedy się nie chce. 35 stron pełnych wiedzy na temat kobiecej seksualności, tego jak działa i jak możemy ją kształtować z korzyścią dla siebie. W ebooku znajdziesz również ćwiczenia wspomagające rozwijanie własnej satysfakcji seksualnej.
 3. Piguła dla Chłopa czyli krótko, zwięźle i na temat, co Twój facet na temat NPR wiedzieć powinien. Dodatkowo dowie się z niego, jak może Ci pomóc, włączyć się w obserwacje płodności. Posłucha też trochę o kobiecej seksualności i tym, na co warto zwracać uwagę, żeby mieć szczęśliwą, spełnioną kobietę w sypialni. Po męsku, bez wdawania się w szczegóły, ale tak, by wiedział o co kaman i jak może w tym wszystkim aktywnie uczestniczyć.

Co otrzymasz prócz lekcji wideo?


Ebook w PDF do druku


Dostaniesz profesjonalne materiały, do których zawsze będziesz mogła sięgnąć po sprawdzoną i pewną wiedzę zamiast błądzić w internecie: wszystkie ściągi z zasadami postępowania oraz praktyczne wskazówki. Dwa ostatnie rozdziały to morze wskazówek, w jaki sposób para może zadbać o siebie, kiedy chcą się starać o dziecko oraz jak uregulować cykl miesiączkowy.


Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku


Będziesz częścią wspierającej się społeczności kobiet, gotowych Ci pomóc w razie potrzeby. Zamiast szukać odpowiedzi na forach i grupach, w których nikt nie czuwa nad publikowanymi treściami, będziesz mogła bezpiecznie zwrócić się po sprawdzoną poradę. Poza tym, grupa to również wsparcie w nauce, wspólne motywowanie się i szukanie odpowiedzi na indywidualne pytania każdej z nas, w bezpiecznej i kameralnej atmosferze.


Indywidualne konsultacje


Będziesz miała możliwość konsultowania się ze mną – profesjonalnym i doświadczonym instruktorem metody, któremu na Tobie zależy i który dołoży wszelkich starań, aby Ci pomóc. Będziesz mogła skonsultować każdą sytuację, kartę czy objaw w bezpiecznej i zaufanej atmosferze, zamiast gorączkowo szukać nauczyciela metody, który będzie potrafił pomóc.


Uczy się ze mną już ponad 70 Kobiet ❤️

Zaufaj mi, to naprawdę genialny kurs zmieniający życie!


Czy jest inna droga?
Oczywiście!


Możesz obejrzeć setki nagrań na YouTube, przeczytać książki, przewertować fora lub zaufać własnej intuicji. Pamiętaj tylko, że korzystanie z nieprofesjonalnej wiedzy, może Cię wiele kosztować – przede wszystkim czasu, nerwów i niepewności.

Możesz też rozpocząć mój kurs i wystartować z obserwacjami bez popełniania wielu błędów. Weź mnie pod rękę i przejdźmy przez to wszytko razem. Ja już tam byłam i wiem jak to jest. Wiem, co zrobić, żebyś nie czuła się w tym tak zagubiona jak ja, kiedy próbowałam uczyć się sama. 


Mogłabym Ci to wszystko przedstawić w kilku filmikach, kilku tekstach. Znajdziesz taki darmowy kurs na moim blogu. Ale kurs Przestań się bać! to coś więcej niż suche obserwacje i interpretacje.


Chcę, żebyś przestała bać się swojej płodności i wreszcie poczuła się bezpiecznie.


Żebyś przestała się obwiniać za to, że jesteś kobietą, że masz cykl menstruacyjny, miesiączkę, owulację, zmienne fazy płodności. Chcę żebyś pokochała siebie, nauczyła siebie i swojego partnera korzystać ze swojej płodności w zależności od potrzeb. Przestań się wreszcie bać i obwiniać. Zacznij bezpiecznie korzystać z wiedzy o swoim cyklu menstruacyjnym. To Twoja moc, a nie słabość czy wada!
I tego właśnie nauczy Cię ten kurs 🙂

Pomogę Ci dotrzeć do Twoich potrzeb i je zrozumieć. Oswoić lęki, uwolnić pełnię swojej kobiecości, żebyś nie musiała jej już chować ze strachu w szafie. Abyś wreszcie poczuła się bezpiecznie i komfortowo.
Weź mnie za rękę i wyrusz ze mną w tę fascynującą podróż po kobiecej płodności 🙂


Będą prawdziwe zdjęcia śluzu, prawdziwy test szklanki wody, będzie mnóstwo wskazówek jak uregulować cykl miesiączkowy (w ebooku to ładne kilka stron 😀 ), czy jak zadbać o siebie przed ciążą (również jeśli chodzi o męski udział w tej akcji 😉 ).

Wszystkie filmy i materiały będą dostępne na specjalnej platformie szkoleniowej. Dostaniesz własne konto i będziesz sobie mogła na nim na przykład odznaczać zrobione lekcje czy robić notatki 🙂

A ćwiczenia na kartach będą dostępne przez platformę INERu – każda kursantka dostanie dostęp do ćwiczeń, a ja na swoim koncie będę mogła zobaczyć co i kto pozaznaczał, będę też mogła poprawić i skomentować 🙂

Na blogu jest może 20% tego, co w filmach kursowych. Nie ma tego, co w ebooku, nie ma ćwiczeń, nie ma wsparcia grupy, no i konsultacje nie są za darmo.

Z ręką na sercu – chciałabym wziąć udział w takim kursie, kiedy sama zaczynałam 😉 Z taką myślą był też robiony – nie tylko żeby dać podstawową wiedzę, ale przede wszystkim, żeby ją uporządkować. I dodać smaczki, o których nigdzie indziej nie przeczytasz 😀 I niestety, prawdopodobnie nikt Ci o nich nie powie 😉


Przemyśl to dobrze i nie zostawiaj tak ważnej sprawy na potem. Im później zaczniesz, tym dłużej Ci to zajmie. Możesz się uczyć sama, z książek, z internetu. Ale nigdzie nie znajdziesz wszystkiego zebranego w całość, jak w tym kursie. No i z książką się nie skonsultujesz 😅


Zainwestuj w swoją kobiecość! ❤️

I w swój święty spokój 😉


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie!