×
kur naturalne planowanie rodziny

Naturalne Planowanie Rodziny | Kurs online | Przestań Się Bać!

Profesjonalny i skuteczny kurs naturalnego planowania rodziny online – metoda Rotzera (objawowo-termiczna)!

Kurs będzie dostępny między 10 a 14 czerwca, czyli już za:

Zachęcam do zapisu do newslettera, aby dostać przypomnienie o kolejnej dostępności kursów oraz już teraz zacząć korzystać z darmowych materiałów:Chciałabym skutecznie stosować metody naturalnego planowania rodziny, ale nie wiem jak ogarnąć te wszystkie obserwacje i zasady!

W Poradni powiedzieli nam ogólnikowo o co chodzi i lekko mówiąc, podkolorowali rzeczywistość

Często się gubię i nie do końca rozumiem, o co w tym wszystkim chodzi, a materiały dostępne w internecie tylko coraz bardziej mieszają mi w głowie.

Bardzo chcę się nauczyć, ale w mojej okolicy brakuje profesjonalnego nauczyciela, a moje obserwacje są dla mnie zbyt skomplikowane.


Relax, take it easy… Wreszcie trafiłaś w dobre ręce!


Nazywam się Basia Budziak i jestem dyplomowaną nauczycielką metody Rötzera.
Sama z powodzeniem obserwuję się już prawie 15 lat.
Poznaj mnie lepiej…


Z pełnym profesjonalizmem pomagam w obserwacjach i interpretacji, nawet gdy:

 • jesteś typem mokrym – czyli w Twoim cyklu praktycznie nie ma dni suchych;
 • lub wręcz odwrotnie – śluzu u Ciebie jak na lekarstwo i przez to ciężko Ci go obserwować;
 • masz tyłozgięcie macicy i ciężko Ci właściwie interpretować objawy szyjki;
 • często chorujesz, masz alergie, bierzesz leki;
 • jesteś narażona na duży stres;
 • w Twoim cyklu pojawiają się różne anomalie – spokojnie, po tym kursie bez trudu każdą zauważysz i zinterpretujesz – na przykład podwójne podejście do owulacji;
 • masz krótkie cykle;
 • masz dłuuuuuuuugie cykle;
 • masz nieregularne cykle;
 • masz pracę zmianową;
 • borykasz się z PCOS;
 • cierpisz na niedoczynność lub nadczynność tarczycy;
 • masz inne problemy hormonalne;
 • i wiele innych.

Jesteś po porodzie/karmisz piersią i chciałabyś zacząć się obserwować?
A może potrzebujesz tylko pomocy w obserwacjach po porodzie?


Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz…

 • mieć pewność odłożenia ciąży,
 • zajść w ciążę,
 • przygotować się do ciąży eliminując anomalie cyklu,
 • mieć swoje zdrowie pod kontrolą;
 • zrobić pierwszy krok do wygranej walki z PCOS i innymi zaburzeniami hormonalnymi;
 • nabrać pewności w obserwacjach i interpretacji,
 • poczuć się wreszcie bezpiecznie i zwiększyć skuteczność stosowania NPR,
 • poznać swój organizm,
 • ułożyć sferę seksualną zgodnie ze swoimi przekonaniami,
 • dostać uporządkowaną, rzetelną, naukową wiedzę,
 • mieć stałe wsparcie profesjonalnej nauczycielki i innych kobiet stosujących NPR.

Nie kupuj tego kursu, jeśli…

 • wchodzisz w okres premenopauzalny (kurs o NPR w premenopauzie jest zaplanowany na 2025r.),
 • interesuje Cię tylko interpretacja poporodowa (zerknij tutaj),
 • nie masz ochoty na pracę nad sobą,
 • oczekujesz szybkich, natychmiastowych efektów,
 • nie chcesz stosować NPR,
 • znasz już siebie na wylot,
 • masz już bardzo dużą wiedzę o NPR,
 • świetnie sobie sama radzisz,
 • chcesz stosować inną metodę,
 • wolisz długie lekcje,
 • wolisz sztywny, profesjonalny język i nie po drodze Ci z humorem.

Ze mną ogarniesz, serio ❤️
Zobacz opinie moich Kursantek:

Jeśli chodzi o recenzję kursu: Również uważam, że były to dobrze spożytkowane pieniądze, tym bardziej, że chodzi o taką kluczową rzecz w życiu jak płodność.
Już od jakiegoś czasu sporządzałam wykresy NPR, nauczyłam się tego na kursie przedmałżeńskim w poradni rodzinnej, ale brakowało mi takiego kompleksowego zbioru informacji, żeby lepiej sobie tę wiedzę poukładać w głowie. I okazało się, że wiele rzeczy, które wydawały się proste, robię źle. Tak było ze sprawdzaniem i ocenianiem śluzu. Dlatego był to dla mnie właściwie najważniejszy moduł w całym kursie. I bardzo przydał się dostęp do ciekawych linków, np. obrazujących szyjkę macicy. Kurs jest super, bardzo dobrze i szczegółowo wyjaśnia wszystkie kwestie, więc naprawdę cieszę się, że się na to zdecydowałam 🙂 No i świetna muzyczka w intro. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, choć to chyba za duże słowo, to posługiwanie się czasami takim sloganowym słownictwem, przez co możesz być trochę mniej poważnie traktowana. Mi gdzieś to tam zgrzytało, że przy przekazywaniu wiedzy naukowej były jakieś wstawki o „galaktycznym zombie”, tym bardziej że grupą docelową są kobiety zapewne w wieku okołomałżeńskim. Tylko broń Boże nie pomyśl, że to źle, że jest humor! To jest naprawdę potrzebne, choć nie wiem, czy dokładnie w ten sposób 😀 Ale może to tylko moje wrażenie.Ogólnie bardzo dziękuję za pomysł na ten kurs i za Twojego bloga, w którym naprawdę dzielisz się wiedzą „po ludzku” i rzetelnie. Życzę wszystkiego dobrego!
Zuzanna


Dzięki Twojemu podejściu do kobiet nabrałam wiary, że mogę uniknąć strachu i cieszyć się małżeńskim życiem.
Kurs był niezwykle ciekawy, nie powiem że łatwy, bo wymagał ode mnie sporego skupienia. Rozwiał on wiele moich wątpliwości i usystematyzował moją wiedzę. Dodatkowo e-book też pokazał mi jak wiele błędów jest powielanych i uznawanych przez niektórych piszących o NPR w sieci za normę. Kurs jest wart każdych pieniędzy i dziękuję Ci za to co robisz ❤.  Biorę udział w wyzwaniu bo bardzo wciągnęłam się w udostepnine przez Ciebie treści i śmiało polecam je innym. Podoba mi się również poczucie, że nie jestem sama z moimi wątpliwościami. 
Dominika S.


Basia to kopalnia wiedzy!
Dużo można się nauczyć zarówno z bloga jak i kursu. Cena jest niczym, w porównaniu do wiedzy, jaką się dostaje. Dzięki zaangażowaniu Basi znajdzie się odpowiedź na każde pytanie! Serdecznie polecam!
Weronika P.


Myślę, że nie mogłam trafić lepiej szukając dla siebie idealnego sposobu na poznanie NPR niż przez kurs Basi.
Jego nazwa „Przestań się bać” wydała mi się na początku trochę przesadzona, ale to wrażenie trwało tylko moment – zrozumiałam, że właśnie o TO w moim przypadku chodzi, o brak pewności. Basia momentalnie skraca dystans i nazywa rzeczy po imieniu, a przy tym nie dopuszcza do rozprężającego anegdotkowania i gadania o nie wiadomo czym. Poczułam się zaopiekowana i dostrzeżona w całości jako człowiek – nie tylko jak klient, który zapłacił za udostępnienie kilku prezentacji w Power Point i koniec. Za przewidywania potencjalnych wątpliwości, ludzki język i przede wszystkim empatię bez zadęcia warto zapłacić wiele (choć ten kurs akurat w stosunku do naszpikowania wiedzą wcale nie ma wyśrubowanej ceny!). Czy lepiej szukać po omacku i ryzykować niepowodzenie lub zniechęcenie do samopoznawania swojego ciała czy zaufać komuś, kto z widoczną pasją ( i naprawdę sumiennie) daje ci coś sprawdzonego. Ja to biorę i dziękuję stukrotnie, bo w tym całym „Przestań się bać” najwidoczniej poznanie zasad NPR to był tylko pretekst do czegoś o wiele ważniejszego, dla mnie wspaniałego – poczucia, że mogę dzięki wiedzy pewniej czuć się ze swoim ciałem (ale i emocjami – też zasługa basiowego coachingu_, zrozumieć je i nie walczyć z nim, a docenić. Polecam, polecam, polecam – bez ściemy! 🙂 A jednej ze swoich przyjaciółek i tak już po poleciłam – kupiła i jest zadowolona. Tak trzymać, Basiu.
Marta S.


Dzięki za to, co robisz!
Kurs jest poprowadzony profesjonalnie i z humorem. Widać, że lubisz siebie i innych, a bez tego nie da się cieszyć z kobiecości i budować „siostrzanego” wsparcia. Poza tym rzetelna wiedza, co jest dla mnie zawsze najważniejsze. Widać, że wiesz, o czym mówisz. A ja w końcu przejrzałam na oczy, że NPR naprawdę może być skuteczny! Cieszę się, że dołączyłam do grona świadomych kobiet 🙂
Marta K.


Mnie się kurs bardzo podobał, bo dużo rzeczy pewnie trzeba by było czytać w wielu książkach, żeby dowiedzieć się masy informacji jakie Ty nam przekazujesz w tym kursie.
Zdjęcia śluzu fajnie, że są, bo taki opis to nie to samo co zobaczyć i być pewnym, że o tym samym się mówi. Mojemu Narzeczonemu podobała się część „piguła dla chłopa”, bo fajnie przekazane są tam te treści dla mężczyzn. Myślę, że to była bardzo dobra inwestycja, a teraz muszę pogłębiać takie tematy, bo w przyszłym roku biorę ślub. No i spadłaś mi w sumie z nieba!
Ada S.


Nie bój się, podaj rękę i chodź – przejdziemy przez to razem!
Basia w swoim kursie „Przestań się bać!” prowadzi powoli za rękę przez meandry naturalnych metod odkrywania płodności. Z każdą kolejną lekcją coraz lepiej poznajesz swoje ciało i swój cykl, rozprawiasz się ze swoimi lękami związanymi z NPR, nabywasz nowych umiejętności i stajesz się coraz pewniejsza w rozumieniu swojego ciała. Kurs jest bardzo rzetelny pod względem merytorycznym, logicznie uporządkowany, pełen konkretów. Nie ma w nim lania wody czy długich nagrań. Jest skondensowany, a równocześnie kompletny i bogaty w treść. Basia patrzy na kobietę holistycznie – na ciało, psychikę, ducha. W całym kursie widać pasję Basi, czuć lekkość i słychać poczucie humoru charakterystyczne dla Autorki. Basia daje wsparcie i towarzyszy  Kursantkom podczas całego programu. Wspiera na konsultacjach, opiekuje się w facebookowej grupie, dorzuca od siebie masę dodatkowych materiałów. Ten kurs to naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze i czas! Polecam z całego serca. Monika Iskierka-Mreńca
Monika Iskierka-Mreńca
monikaiskierka.pl


Cześć, Na Twojego bloga trafiłam przypadkiem, szukając informacji odnośnie przygotowania do małżeństwa i NPR. Przeglądając internet napotkałam się na wiele artykułów i grup, które przedstawiały naturalne metody jako mękę lub wersję dla ludzi ze średniowiecza 🙂 (…) Poszukiwałam miejsca, gdzie zostanę z tymi moimi złościami i niepewnością zrozumiana. Dzięki twojemu kontu na IG i kursowi zupełnie zmieniłam zdanie. Odczarowały moje negatywne spojrzenie na temat NPR. Do tej pory nie ufałam tej metodzie, bo zazwyczaj spotkałam się z tym, że promują ją osoby wielodzietne (popieram takie rodziny, sama mam brata i siostrę), ale jednak biorąc ślub na studiach i chcąc się nacieszyć małżeństwem nie zgadzało się to z moimi planami. Słuchanie o tym że NPR to wróżenie z fusów, bardzo mnie denerwowało. Dzięki Twojemu podejściu do kobiet nabrałam wiary, że mogę uniknąć strachu i cieszyć się małżeńskim życiem. Kurs był niezwykle ciekawy, nie powiem że łatwy, bo wymagał ode mnie sporego skupienia. Rozwiał on wiele moich wątpliwości i usystematyzował moją wiedzę. Dodatkowo e-book też pokazał mi jak wiele błędów jest powielanych i uznawanych przez niektórych piszących o NPR w sieci za normę. Kurs jest wart każdych pieniędzy i dziękuję Ci za to co robisz ❤. Biorę udział w wyzwaniu bo bardzo wciągnęłam się w udostępnione przez Ciebie treści i śmiało polecam je innym. Podoba mi się również poczucie, że nie jestem sama z moimi wątpliwościami.
Dominika S.

Więcej aktualnych opinii znajdziesz na Instagramie w relacjach wyróżnionych (kliknij i zobacz sama!).

Dołącz do kursu i ucz się bezstresowo metody Rötzera z profesjonalną nauczycielką metody.

Pozwoli Ci to uniknąć stresu, kiedy na Twojej drodze pojawią się problemy z obserwacjami czy interpretacją. Jak? Będziesz miała solidne podstawy. Wytłumaczone jasno i przejrzyście na konkretnych przykładach i porównaniach – bez domyślania się na własną rękę co znaczą używane w starych opracowaniach terminy i skróty.


Co otrzymasz w kursie?

Dostęp do kursu z lekcjami wideo

Kliknij i zobacz jak wygląda platforma kursowa od środka!

Społeczność Kobiece Pogaduchy od środka

Na kurs składa się 10 modułów, a każdy moduł to około 10 kilkuminutowych lekcji. Możesz je bezproblemowo przerabiać, nawet gdy nie masz za wiele czasu na naukę. Jedna lekcja to jeden krótki temat, zawarty w 2-5 minutowym wideo. Nie musisz się z nikim umawiać, ani czekać na termin – uczysz się wtedy, kiedy chcesz 🙂

Czego nauczysz się z poszczególnych modułów?

Kliknij i zobacz listę wszystkich modułów i ich lekcji!
 • Moduł I Rozgrzewka
  • Lekcja 1. Jak korzystać z tego kursu?
  • Lekcja 2. Co będzie Ci potrzebne?
  • Lekcja 3. Najczęstsze obawy
  • Lekcja 4. Praca domowa – od czego zacząć już teraz
 • Moduł II Cykl miesiączkowy
  • Lekcja 1. Twój własny model płodności
  • Lekcja 2. Hormony w cyklu miesiączkowym
  • Lekcja 3. Temperatura
  • Lekcja 4. Śluz szyjkowy
  • Lekcja 5. Szyjka macicy
  • Lekcja 6. Miesiączka
  • Lekcja 7. Podsumowanie
  • Lekcja 8. Praca domowa
 • Moduł III zaczynamy obserwacje
  • Lekcja 1. Nastawienie
  • Lekcja 2. Nadal nie czaję
  • Lekcja 3. Zapis obserwacji na karcie cyklu
  • Lekcja 4. Zapisuj wszystko
  • Lekcja 5. Kiedy i gdzie zapisywać
  • Lekcja 6. Praca domowa
 • Moduł IV Temperatura
  • Lekcja 1. Najważniejsza zasada
  • Lekcja 2. Jaki termometr wybrać
  • Lekcja 3. Zasady pomiaru
  • Lekcja 4. Czas pomiaru
  • Lekcja 5. Sen a godzinny odpoczynek
  • Lekcja 6. Zakłócenia
  • Lekcja 7. Podsumowanie
  • Lekcja 8. Praca domowa
 • Moduł V Śluz szyjkowy
  • Lekcja 1. Co to i skąd to
  • Lekcja 2. Gorszy śluz – typu G
  • Lekcja 3. Lepszy śluz – typu L
  • Lekcja 4. Super śluz – typu S
  • Lekcja 5. Wydzielina pochwowa
  • Lekcja 6. Odczucia w pochwie
  • Lekcja 7. Pozostałości nasienia
  • Lekcja 8. Obserwacja śluzu
  • Lekcja 9. Co zapisywać
  • Lekcja 10. Podsumowanie
  • Lekcja 11. Praca domowa
 • Moduł VII Zakłócenia i jak sobie z nimi radzić
  • Lekcja 1. Sen
  • Lekcja 2. Dieta i woda
  • Lekcja 3. Stres
  • Lekcja 4. Choroba
  • Lekcja 5. Leki i suplementy
  • Lekcja 6. Alkohol
  • Lekcja 7. Co robić z zakłóceniami
 • Moduł VIII Interpretacja obserwacji – Niepłodność bezwzględna
  • Lekcja 1. Czym jest niepłodność bezwzględna
  • Lekcja 2. Zasady
  • Lekcja 3. Szczyt śluzu
  • Lekcja 4. Zakłócone temperatury
  • Lekcja 5. Pierwsza wyższa
  • Lekcja 6. Przedwczesny skok temperatury
  • Lekcja 7. Niska szóstka
  • Lekcja 8. Linia podstawowa
  • Lekcja 9. Wysoka trójka
  • Lekcja 10. Minimum 0,2
  • Lekcja 11. Inne sposoby wyznaczania niepłodności
  • Lekcja 12 .Praca domowa
 • Moduł IX Interpretacja obserwacji – niepłodność względna
  • Lekcja 1. Co to jest niepłodność względna
  • Lekcja 2. Kiedy masz mało informacji
  • Lekcja 3. Kiedy wiesz więcej
  • Lekcja 4. Reguła obliczeniowa
  • Lekcja 5. Reguła Döringa
  • Lekcja 6. Inne objawy
  • Lekcja 7. Praca domowa
 • Moduł X Interpretacja obserwacji – dni płodne i starania o dziecko
  • Lekcja 1. Dni możliwej owulacji
  • Lekcja 2. Jak rozpoznać ciążę na karcie cyklu
  • Lekcja 3. Jak obliczyć termin porodu
  • Lekcja 4. Obserwacje po poronieniu
  • Lekcja 5. Planowanie poczęcia
  • Lekcja 6. Po jakim czasie udać się do specjalisty
  • Lekcja 7. Praca domowa
 • Zakończenie
 • Ćwiczenia do kursu podstawowego (38 kart ćwiczeniowych)

Kurs pomoże Ci uporać się z lękami i obawami dotyczącymi Naturalnego Planowania Rodziny, takimi jak: skuteczność, obserwacje przy nieregularnych cyklach, po porodzie, kwestie dotyczące libido czy wszelkie anomalie i problemy ze stosowaniem metody. Opowiem Ci też o tym, co dzieje się przez cały cykl w Twoim organizmie oraz co może zakłócić ten rytm i jak tego uniknąć. Dzięki temu łatwiej zrozumiesz obserwacje oraz zasady metody.

Nauczę Cię, krok po kroku, co i jak obserwować, żeby uzyskać najbardziej czytelne i rzetelne wyniki. Bez pomijania. Bez ogólników. Bez unikania trudnych tematów. Dostaniesz czyste konkrety, łącznie z rozwiązaniami problemów, które możesz napotkać, np. działanie na cykl leków, suplementów, stresu, alkoholu, snu czy chorób.

Będzie też oczywiście interpretacja obserwacji. Dowiesz się jak wyznaczyć niepłodność bezwzględną i względną – zarówno jeśli jesteś totalnie na początku, jak i kiedy masz już jakieś obserwacje z przeszłości. Powiem Ci również, co jest ważne przy staraniach o dziecko, jaki czas w cyklu będzie do tego najodpowiedniejszy i co może Cię zaniepokoić. Konkrety, z przykładami i ćwiczeniami na wypełnionych kartach obserwacji.


Co otrzymasz prócz lekcji wideo?

kobiece pogaduchy

Społeczność Kobiece Pogaduchy

Będziesz częścią wspierającej się społeczności kobiet, gotowych Ci pomóc w razie potrzeby. Zamiast szukać odpowiedzi na forach i grupach, w których nikt nie czuwa nad publikowanymi treściami, będziesz mogła bezpiecznie zwrócić się po sprawdzoną poradę. Poza tym grupa to również wsparcie w nauce, wspólne motywowanie się i szukanie odpowiedzi na indywidualne pytania każdej z nas, w bezpiecznej i kameralnej atmosferze. To społeczność takich kobiet, jak Ty i ja!


Wsparcie w nauce i stosowaniu metody przez 12 miesięcy

Będziesz miała możliwość skorzystania z cotygodniowego dyżuru konsultacyjnego ze mną– profesjonalną i doświadczoną nauczycielką metody, której na Tobie zależy i która dołoży wszelkich starań, aby Ci pomóc. Będziesz mogła skonsultować każdą sytuację, kartę czy objaw w bezpiecznej i zaufanej atmosferze, zamiast gorączkowo szukać nauczyciela metody, który będzie potrafił pomóc.

To moja indywidualna praca z Tobą, dzięki której będziesz miała pewność, że dobrze wszystko rozumiesz. Wyjaśnię wszystkie Twoje wątpliwości, a także wesprę i zmotywuję do obserwacji.

Prócz tego masz możliwość wrzucenia swojej karty na grupę i poproszenia inne, bardziej doświadczone użytkowniczki o poradę. Nie martw się, czuwam nad wszystkim, co dzieje się na grupie, nie dostaniesz błędnej porady! Bardzo zachęcam do korzystania z tego, bo najlepiej uczymy się… ucząc innych!

Jest też nitka dyskusyjna o NPR, a także sekcja Zadaj pytanie. W sekcji Zadaj Pytanie można zadać pytanie bezpośrednio mi. Zgromadzone nagrania są dostępne na grupie – jest ich już 50 (w każdym po 3-4 odpowiedzi co daje nam już około 200 odpowiedzi na przeróżne pytania związane z NPR!).


Materiały dodatkowe w PDF do druku

Profesjonalne materiały, do których zawsze będziesz mogła sięgnąć po sprawdzoną i pewną wiedzę zamiast błądzić w internecie: wszystkie ściągi z zasadami postępowania oraz praktyczne wskazówki.


Wszystkie warsztaty, spotkania, wydarzenia
oraz materiały dostępne na Kobiecych Pogaduchach

W trakcie trwania abonamentu możesz korzystać z całej obfitości Kobiecych Pogaduch, czyli np. z:

 • warsztatów interpretacji kart obserwacji cyklu (na różnym poziomie);
 • masterclassów;
 • spotkań i webinariów ze specjalistami;
 • spotkań z innymi Członkiniami Kobiecych Pogaduch,
 • dyżurów konsultacyjnych różnych specjalistów (m.in. psycholog, coach, fizjoterapeutka uroginekologiczna);
 • wyzwania Obserwuj Się!;
 • wyzwania 12 kroków do zdrowego cyklu;
 • postów edukacyjnych z różnych aspektów rozwoju kobiecości;
 • cykli tematycznych rozszerzonego newslettera;
 • i wszystkiego, co wtedy pojawi się na Kobiecych Pogaduchach 🙂

Wszystko w cenie jednego kursu!
Kompletna droga do stania się pewną siebie doświadczoną użytkowniczką metody 🙂Uczy się ze mną już ponad 900 Kobiet ❤️
Zaufaj mi, to naprawdę genialny kurs zmieniający życie!


Mogłabym Ci to wszystko przedstawić w kilku filmikach, kilku tekstach. Ale kurs Przestań się bać! to coś więcej niż suche obserwacje i interpretacje.

Moim celem jest takie nauczenie Cię NPR i obserwacji własnego organizmu, żebyś w ogóle mnie już nie potrzebowała.

Upewnienie Cię, że jesteś ekspertką od swojego organizmu i możesz zdobyć taką wiedzę o samej sobie, jakiej nie ma nikt inny.

Dam Ci narzędzia, poprowadzę, ale przede wszystkim – wyposażę w pewność, że
TAK, PORADZISZ SOBIE! ❤️

Chcę, żebyś przestała bać się swojej płodności i wreszcie poczuła się bezpiecznie.

Żebyś przestała się obwiniać za to, że jesteś kobietą, że masz cykl menstruacyjny, miesiączkę, owulację, zmienne fazy płodności. Chcę żebyś pokochała siebie, nauczyła siebie i swojego partnera korzystać ze swojej płodności w zależności od potrzeb. Przestań się wreszcie bać i obwiniać. Zacznij bezpiecznie korzystać z wiedzy o swoim cyklu menstruacyjnym. To Twoja moc, a nie słabość czy wada!
I tego właśnie nauczy Cię ten kurs 🙂

Pomogę Ci dotrzeć do Twoich potrzeb i je zrozumieć. Oswoić lęki, uwolnić pełnię swojej kobiecości, żebyś nie musiała jej już chować ze strachu w szafie. Abyś wreszcie poczuła się bezpiecznie i komfortowo.

Weź mnie za rękę i wyrusz ze mną w tę fascynującą podróż po kobiecej płodności 🙂

Kurs NPR online podstawowy

Każdy kupiony kurs to jedna wpłata na Stowarzyszenie Dwie Kreski pomagające kobietom w trudnej sytuacji w ciąży. Więcej o stowarzyszeniu przeczytasz tutaj…


Oba pakiety różnią się między sobą tylko sposobem płatności (z góry za cały rok lub w 12 comiesięcznych abonamentach).

Każdy z nich zawiera:

 • Pełen dostęp do społeczności Kobiece Pogaduchy na 12 miesięcy – osobno wart 400zł
 • Roczne wsparcie w nauce i stosowaniu metody Rötzera*
 • Dostęp do Kursu podstawowego NPR Przestań Się Bać! – sam kurs jest wart 669zł
 • Ebook kursowy – materiał w PDF do druku zawierający skrót najważniejszych rzeczy, które warto mieć pod ręką
 • Ebook Naprawdę ogarniesz – osobno wart 39zł
 • Karta podstawowa do zapisu obserwacji cyklu
 • Pakiet rozszerzonych kart do obserwacji cyklu – osobno wart 10zł
 • Karta obserwacji z tabelą do szczegółowej obserwacji śluzu
 • Samodzielna tabela do szczegółowej obserwacji śluzu pomocnej w nauce
 • Roczna analiza kart obserwacji cyklu – osobno warta 15zł)
 • PDF z kartami cyklu do ćwiczeń do druku
 • PDF z rozwiązaniami kart ćwiczeniowych oraz tłumaczeniem

Dostęp na 12 miesięcy
opłata roczna

600zł

Tylko 50zł/miesiąc

Oszczędzasz 108zł – prawie 2 miesiące korzystania z platformy i kursu gratis

Kupując wszystko razem w tym pakiecie oszczędzasz 514zł.

Dostęp na 12 miesięcy
12 miesięcznych abonamentów po

59zł

Opłata rozłożona na wygodne miesięczne abonamenty

Kupując wszystko razem w tym pakiecie oszczędzasz 415zł.

*Możesz w każdej chwili zadać swoje pytanie społeczności lub bezpośrednio mi na cotygodniowym dyżurze konsultacyjnym. Możesz też wstawić swoją kartę cyklu i poprosić o pomoc w interpretacji lub skorzystać z mojego dyżuru konsultacyjnego w każdym tygodniu. Wszystko w cenie wykupionego abonamentu.

Kurs NPR podstawowy + kurs NPR po porodzie

Oba pakiety różnią się między sobą tylko sposobem płatności (z góry za cały rok lub w 12 comiesięcznych abonamentach).

Każdy z nich zawiera:

 • Pełen dostęp do społeczności Kobiece Pogaduchy na 12 miesięcy – osobno wart 400zł
 • Roczne wsparcie w nauce i stosowaniu metody Rötzera*
 • Dostęp do Kursu podstawowego NPR Przestań Się Bać! – sam kurs jest wart 669zł
 • Dostęp do Kursu NPR po porodzie Poporodówkaosobno wart 567zł
 • Dostęp do Mini Kursu NPR dla Panówosobno wart 159zł
 • Ebook kursowy do kursu podstawowego – materiał w PDF do druku zawierający skrót najważniejszych rzeczy, które warto mieć pod ręką
 • Ebook kursowy do kursu poporodowego – materiał w PDF do druku zawierający skrót najważniejszych rzeczy, które warto mieć pod ręką
 • Ebook Naprawdę ogarniesz – osobno wart 39zł
 • Karta podstawowa do zapisu obserwacji cyklu
 • Pakiet rozszerzonych kart do obserwacji cyklu – osobno wart 10zł
 • Poporodowe karty obserwacji cyklu (w różnych wariantach)
 • Karta obserwacji z tabelą do szczegółowej obserwacji śluzu
 • Samodzielna tabela do szczegółowej obserwacji śluzu pomocnej w nauce
 • Roczna analiza kart obserwacji cyklu – osobno warta 15zł)
 • PDF z kartami cyklu do ćwiczeń do druku
 • PDF z rozwiązaniami kart ćwiczeniowych oraz tłumaczeniem

Dostęp na 12 miesięcy
opłata roczna

840zł

Tylko 70zł/miesiąc

Oszczędzasz 108zł – prawie 2 miesiące korzystania z platformy i kursów gratis

Kupując wszystko razem w tym pakiecie oszczędzasz 1014zł.

Dostęp na 12 miesięcy
12 miesięcznych abonamentów po

79zł

Opłata rozłożona na wygodne miesięczne abonamenty

Kupując wszystko razem w tym pakiecie oszczędzasz 901zł.

*Możesz w każdej chwili zadać swoje pytanie społeczności lub bezpośrednio mi na cotygodniowym dyżurze konsultacyjnym. Możesz też wstawić swoją kartę cyklu i poprosić o pomoc w interpretacji lub skorzystać z mojego dyżuru konsultacyjnego w każdym tygodniu. Wszystko w cenie wykupionego abonamentu.


Na blogu jest może 20% tego, co w filmach kursowych. Nie ma tego, co w ebooku, nie ma ćwiczeń, nie ma wsparcia grupy. Z ręką na sercu – chciałabym wziąć udział w takim kursie, kiedy sama zaczynałam 😉 Z taką myślą był też robiony – nie tylko żeby dać podstawową wiedzę, ale przede wszystkim, żeby ją uporządkować. I dodać smaczki, o których nigdzie indziej nie przeczytasz 😀 I niestety, prawdopodobnie nikt Ci o nich nie powie 😉


Przemyśl to dobrze i nie zostawiaj tak ważnej sprawy na potem. Im później zaczniesz, tym dłużej Ci to zajmie. Możesz się uczyć sama, z książek, z internetu. Ale nigdzie nie znajdziesz wszystkiego zebranego w całość, jak w tym kursie. No i z książką się nie skonsultujesz 😅


Zainwestuj w swoją kobiecość! ❤️

I w swój święty spokój 😉


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie na kontakt@jakzrozumieckobiete.pl

4/5 - (11 głosów)