naturalne planowanie rodziny instruktor konsultacja

Konsultacje

Konsultacja karty obserwacji cyklu online


Jeśli potrzebujesz pomocy w interpretacji obserwacji dotyczącej jednej lub kilku kart lub po prostu Twój problem związany z Naturalnym Planowaniem Rodziny jest bardziej złożony – odezwij się do mnie 🙂


Z czym możesz się do mnie zgłosić?

Z niejasną kartą cyklu, z problemami w obserwacjach, z obserwacjami, które Cię w jakiś sposób niepokoją czy są dla Ciebie mało czytelne.

Zapraszam serdecznie jeśli potrzebujesz pomocy w okresie poporodowym lub dopiero jesteś w ciąży. Sam kurs poporodowy znajdziesz tutaj.

Pomagam też, gdy o tę ciążę się starasz i chcesz się do niej dobrze przygotować oraz gdy masz na swoim koncie takie kwiatki jak PCOS, niedoczynność tarczycy (czy też nadczynność), bierzesz leki (np. antydepresanty) czy masz inne zdrowotne zawirowania utrudniające obserwacje.

Możemy również razem zająć się regulacją hormonalną Twojego zdrowia. Pamiętaj, że obserwacje cyklu, to genialne narzędzie pomocne w diagnostyce i leczeniu wielu, wielu chorób! A ja chętnie pomogę Ci wycisnąć z tych obserwacji maksimum wiedzy o Twoim organizmie oraz podpowiem, w jaki sposób możesz sobie naturalnie pomóc.


Jak wygląda konsultacja u instruktora NPR?

Tak w skrócie:
Najpierw przeprowadzę z Tobą wywiad dotyczący Twojego cyklu.
Później zapoznam się z kartami i Twoimi wątpliwościami.
Na końcu dostaniesz konkretne wskazówki dotyczące swojego cyklu i obserwacji.

Konsultacja może odbyć się na messengerze, na Zoomie lub za pośrednictwem maila. Sama wybierz, co wolisz 🙂 Jestem do Twojej dyspozycji przez godzinę.


Ile kosztuje konsultacja?

Konsultacja przez Zoom/Skype/Messenger/telefon – 120zł/60min
Pakiet 3 konsultacji indywidualnych (przy potrzebie dłuższej współpracy, np. PCOS, itp.) – 300zł
Konsultacja przez mail – 100zł

Jeśli cena powstrzymuje Cię przed skorzystaniem z pomocy – odezwij się do mnie! Na pewno znajdziemy jakieś wyjście 🙂


Płatności należy dokonać po ustaleniu terminu wizyty na podane niżej konto.
Kwota na koncie powinna być zaksięgowana nie później niż 24 godziny przed terminem wizyty. W sytuacji dokonania przelewu później niż 24 godziny przed planowaną wizytą, proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy: olesinskab@gmail.com nie później jednak niż na 12 godzin przed ustalonym terminem.

odbiorca: Jak zrozumieć kobietę Barbara Budziak
nr konta: 52 1140 2004 0000 3502 8014 2263
tytuł przelewu: karta obserwacji cyklu *Twoje imię i nazwisko oraz adres email* (na przykład: karta obserwacji cyklu Ewa Iksińska ewaiksinksa(at)gmail.com)


Jeśli nie możesz odbyć konsultacji lub potrzebujesz zmiany terminu – poinformuj mnie o tym!


Z wolnego terminu chętnie skorzysta ktoś inny, a Ty wybierzesz sobie inną, dogodna dla siebie datę. To chroni mój czas i Twój interes 🙂

>>Kliknij i przeczytaj o tym, jak się dobrze przygotować do konsultacji<<

Napisz do mnie korzystając z formularza poniżej: