×
naturalne planowanie rodziny instruktor konsultacja

Konsultacje

Konsultacja karty obserwacji cyklu online

Aktualnie aż do odwołania konsultuję tylko moje Kursantki i Członkinie Kobiecych Pogaduch.
Jeśli jesteś jedną z nich, to skorzystaj w pierwszej kolejności z porady na Kobiecych Pogaduchach. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, wtedy zgłoś się do mnie.


Z czym możesz się do mnie zgłosić?

Z niejasną kartą cyklu, z problemami w obserwacjach, z obserwacjami, które Cię w jakiś sposób niepokoją czy są dla Ciebie mało czytelne.

Zapraszam serdecznie jeśli potrzebujesz pomocy w okresie poporodowym lub dopiero jesteś w ciąży. Sam kurs poporodowy znajdziesz tutaj.

Pomagam też, gdy o tę ciążę się starasz i chcesz się do niej dobrze przygotować oraz gdy masz na swoim koncie takie kwiatki jak PCOS, niedoczynność tarczycy (czy też nadczynność), bierzesz leki (np. antydepresanty) czy masz inne zdrowotne zawirowania utrudniające obserwacje.

Możemy również razem zająć się regulacją hormonalną Twojego zdrowia. Pamiętaj, że obserwacje cyklu, to genialne narzędzie pomocne w diagnostyce i leczeniu wielu, wielu chorób! A ja chętnie pomogę Ci wycisnąć z tych obserwacji maksimum wiedzy o Twoim organizmie oraz podpowiem, w jaki sposób możesz sobie naturalnie pomóc.


Jak wygląda indywidualna konsultacja?

Przed konsultacją

Poproszę Cię o przesłanie mi co najmniej 4 ostatnich kart cyklu. Nie przyjmuję screenów z aplikacji – składanie karty z kawałków screenów to pod każdym względem dramat. Jeśli nie rozumiesz o co mi chodzi i czemu się tak czepiam, to prześlij sobie screeny karty na komputer – w temp muszą być widoczne 2 miejsca po przecinku – i spróbuj poskładać sobie taką kartę i zinterpretować. A potem pomnóż x4 🙃 W skrócie: wysyłając mi czytelne karty, oszczędzasz swój czas i pieniądze.

Instrukcje, jak przygotować się do konsultacji znajdziesz klikając >>TUTAJ<<. Poznaj 3 zasady, dzięki którym konsultacja karty obserwacji cyklu będzie dla Ciebie dużo bardziej pomocna, skuteczna i użyteczna.

Dodatkowo poproszę Cię o odpowiedzi na kilka pytań oraz zrobienie krótkiego podsumowania ostatnich 12 cykli (ich długość, czas trwania krwawienia, itp). Prześlij mi też swoje pytania – żeby nic nam na konsultacji nie uciekło.

Jeśli robiłaś jakieś badania przez ostatni rok (hormony, morfologia, mocz, usg, itp), to również chętnie je zobaczę.

Ostatnia rzecz do dołączenia to podpisany dokument ze zgodą na przetwarzanie danych – czyli moje przechowywanie w segregatorze informacji na temat Twojego zdrowia 😀

To wszystko przesyłasz mi nie później niż 1-2 dni przed konsultacją, żebym mogła się z tym zapoznać wcześniej. Ot, oszczędność czasu już na konsultacji.

Konsultacja (45 min)

Bezpośrednio przed spotkaniem wyślę Ci na maila link do spotkania. Na komputerze otworzy się w przeglądarce, ale żeby rozmawiać na smartfonie potrzebujesz aplikacji. Ja jestem za opcją komputera, bo wtedy wyraźniej widać to, co pokazuję na Twoich kartach cyklu, gdy udostępniam Ci ekran.

Na samej konsultacji najpierw dopytam o resztę interesujących mnie kwestii, a później omówimy razem Twoje karty cyklu. I teraz zależnie od tego, czego potrzebujesz – możemy je omówić pod kątem nauki (interpretacja, błędy, wątpliwości, itd) i/lub pod kątem zdrowotnym. Tutaj jest czas na wszelkie Twoje pytania.

Po konsultacji

Wychodzisz z konsultacji z konkretnymi wskazówkami, co dalej. Jeśli pracujemy nad regulacją cyklu, to umawiamy się też na kolejną konsultację za jakiś czas. Po konsultacji dostajesz mail z podsumowaniem spotkania, odpowiedziami na pytania, wskazówkami, itd.

Konsultacja może odbyć się na Google Meet lub za pośrednictwem maila. Sama wybierz, co wolisz 🙂


Ile kosztuje konsultacja?

Konsultacja w sprawie prowadzenia karty, obserwacji, interpretacji, ogólnie metody Rötzera:

  • Konsultacja indywidualna online – 210zł
  • Mini konsultacja mailowa (pytanie-odpowiedź) – 75zł

Analiza kart obserwacji cyklu pod względem stanu zdrowia, praca nad regulacją cyklu:

  • Konsultacja indywidualna online – 300zł

Ceny dla moich Kursantek i Członkiń Kobiecych Pogaduch:

Konsultacja w sprawie prowadzenia karty, obserwacji, interpretacji, ogólnie metody Rötzera:

  • Konsultacja indywidualna online – 150zł
  • Mini konsultacja mailowa (pytanie-odpowiedź) – 50zł

Pamiętaj, że jako Członkini KP możesz skorzystać z dyżuru konsultacyjnego, który masz w ramach wykupionego abonamentu KP (lub wykupionego kursu) 🙂 Terminy dyżurów i możliwość zapisania się TUTAJ.

Analiza kart obserwacji cyklu pod względem stanu zdrowia, praca nad regulacją cyklu:

  • Konsultacja indywidualna online – 250zł

Płatności należy dokonać po ustaleniu terminu wizyty na podane niżej konto.
Kwota na koncie powinna być zaksięgowana nie później niż 24 godziny przed terminem wizyty. W sytuacji dokonania przelewu później niż 24 godziny przed planowaną wizytą, proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy: kontakt@jakzrozumieckobiete.pl nie później jednak niż na 12 godzin przed ustalonym terminem.

odbiorca: Jak zrozumieć kobietę Barbara Budziak
nr konta: 52 1140 2004 0000 3502 8014 2263
tytuł przelewu: karta obserwacji cyklu *Twoje imię i nazwisko oraz adres email* (na przykład: karta obserwacji cyklu Ewa Iksińska ewaiksinksa(at)gmail.com)


Jeśli nie możesz odbyć konsultacji lub potrzebujesz zmiany terminu – poinformuj mnie o tym!


Z wolnego terminu chętnie skorzysta ktoś inny, a Ty wybierzesz sobie inną, dogodna dla siebie datę. To chroni mój czas i Twój interes 🙂

>>Kliknij i przeczytaj o tym, jak się dobrze przygotować do konsultacji<<

Opinie o konsultacjach ze mną:

konsultacje npr onlineZapisz się korzystając z formularza poniżej:


    5/5 - (1 głosów)