Konsultacje

Skorzystaj z darmowych konsultacji!

Nie jesteś samotną wyspą, pogadaj z profesjonalistą!

Kliknij na przycisk interesujących Cię konsultacji. Zostaniesz przeniesiony do mojego wirtualnego kalendarza 🙂

Tam wybierz jeden z dostępnych terminów i kliknij Confirm (Potwierdź). Napisz mi, jak się nazywasz i z czym do mnie przychodzisz oraz wybierz preferowaną formę konsultacji: przez telefon, Skype lub Messenger.

Możemy pisać, tylko rozmawiać lub rozmawiać z opcją wideo. Możesz również poprosić o inną formę konsultacji, która bardziej Ci odpowiada.

Obowiązuje mnie etyka zawodowa, a co z tym związane – jak ksiądz, nie mogę nic nikomu powiedzieć, o tym, co od Ciebie usłyszę. Możesz mi powiedzieć wszystko i mieć pewność, że nie wyjdzie to dalej.

Wiesz, że ktoś z Twojego otoczenia potrzebuje takiej pomocy?

Nie bądź żyła, podeślij mu link do tej strony!

Nie każdy i nie o każdym problemie będzie chciał pogadać z kimś bliskim, znajomym. Może nie mieć odwagi, może się wstydzić. Z obcym często łatwiej pogadać niż z bliską osobą, ponieważ nie czujesz wtedy, że obarczasz kogoś bliskiego swoimi problemami.

Nie wiesz jak pomóc? Po prostu podeślij link i powiedz, że może ze mną pogadać. Tylko tyle i aż tyle. W przeszłości wiele bym oddała za taki link, dlatego teraz sama mówię Ci – weź i mu powiedz, że takie coś istnieje.


Dostępne opcje konsultacji


Krótka konsultacja NPR

Podczas krótkiej konsultacji możemy wyjaśnić Twoje wątpliwości dotyczące Naturalnego Planowania Rodziny czy Twoich obserwacji.
Jeśli jesteś zainteresowana konsultacją karty – wybierz Konsultację karty obserwacji cyklu (60min), bo w 30 min to się nie wyrobimy 😉


Konsultacja karty obserwacji cyklu

Jeśli potrzebujesz pomocy w interpretacji obserwacji dotyczącej jednej lub kilku kart lub po prostu Twój problem związany z Naturalnym Planowaniem Rodziny jest bardziej złożony – wybierz tę dłuższą konsultację 🙂

Najpierw przeprowadzę z Tobą wywiad dotyczący Twojego cyklu.
Później zapoznam się z kartą i Twoimi wątpliwościami.
Na końcu dostaniesz konkretne wskazówki dotyczące swojego cyklu i obserwacji.


Konsultacja familiologiczna

Na tych konsultacjach możesz porozmawiać ze mną na temat swoich problemów oraz wątpliwości dotyczących takich sfer życia jak:

✅ rodzina,
✅ małżeństwo lub związek,
✅ wychowanie dzieci do lat 3,
✅ inne relacje.

Wspólnie postaramy się dotrzeć do sedna problemu oraz zaplanować plan działania. Dostaniesz konkretne wskazówki, co zrobić, aby rozwiązać swój problem oraz gdzie zgłosić się po specjalistyczną pomoc w swoim rejonie.


Poradnictwo indywidualne

Na tych konsultacjach możesz porozmawiać ze mną na temat swoich problemów oraz wątpliwości, takich jak:

✅ problemy zdrowia psychicznego,
✅ nałogi,
✅ wybór odpowiedniej terapii,
✅ gdzie szukać specjalistycznej pomocy,
✅ wsparcie emocjonalne,
✅ wsparcie psychologiczne,
✅ wsparcie duchowe.

Wspólnie postaramy się dotrzeć do sedna problemu oraz zaplanować plan działania. Dostaniesz konkretne wskazówki, co zrobić, aby rozwiązać swój problem oraz gdzie w swoim rejonie możesz się zgłosić po specjalistyczną pomoc.