×
naturalne planowanie rodziny instruktor konsultacja

Konsultacje

Konsultacja karty obserwacji cyklu online

Aktualnie aż do odwołania konsultuję tylko moje Kursantki.
Jeśli jesteś jedną z nich, to skorzystaj w pierwszej kolejności z grupy dla Kursantek na Facebooku. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, wtedy zgłoś się do mnie.


Z czym możesz się do mnie zgłosić?

Z niejasną kartą cyklu, z problemami w obserwacjach, z obserwacjami, które Cię w jakiś sposób niepokoją czy są dla Ciebie mało czytelne.

Zapraszam serdecznie jeśli potrzebujesz pomocy w okresie poporodowym lub dopiero jesteś w ciąży. Sam kurs poporodowy znajdziesz tutaj.

Pomagam też, gdy o tę ciążę się starasz i chcesz się do niej dobrze przygotować oraz gdy masz na swoim koncie takie kwiatki jak PCOS, niedoczynność tarczycy (czy też nadczynność), bierzesz leki (np. antydepresanty) czy masz inne zdrowotne zawirowania utrudniające obserwacje.

Możemy również razem zająć się regulacją hormonalną Twojego zdrowia. Pamiętaj, że obserwacje cyklu, to genialne narzędzie pomocne w diagnostyce i leczeniu wielu, wielu chorób! A ja chętnie pomogę Ci wycisnąć z tych obserwacji maksimum wiedzy o Twoim organizmie oraz podpowiem, w jaki sposób możesz sobie naturalnie pomóc.


Jak wygląda indywidualna konsultacja?

Przed konsultacją

Poproszę Cię o przesłanie mi co najmniej 4 ostatnich kart cyklu (lub tyle ile masz). Nie przyjmuję screenów z aplikacji – składanie karty z kawałków screenów to pod każdym względem dramat. Jeśli nie rozumiesz o co mi chodzi i czemu się tak czepiam, to prześlij sobie screeny karty na komputer – w temp muszą być widoczne 2 miejsca po przecinku – i spróbuj poskładać sobie taką kartę i zinterpretować. A potem pomnóż x4 🙃 W skrócie: wysyłając mi czytelne karty, oszczędzasz swój czas i pieniądze.

Instrukcje, jak przygotować się do konsultacji znajdziesz klikając >>TUTAJ<<. Poznaj 3 zasady, dzięki którym konsultacja karty obserwacji cyklu będzie dla Ciebie dużo bardziej pomocna, skuteczna i użyteczna.

Dodatkowo poproszę Cię o odpowiedzi na kilka pytań oraz zrobienie krótkiego podsumowania ostatnich 12 cykli (ich długość, czas trwania krwawienia, itp). Prześlij mi też swoje pytania – żeby nic nam na konsultacji nie uciekło.

Jeśli robiłaś jakieś badania przez ostatni rok (hormony, morfologia, mocz, usg, itp), to również chętnie je zobaczę.

Ostatnia rzecz do dołączenia to podpisany dokument ze zgodą na przetwarzanie danych – czyli moje przechowywanie w segregatorze informacji na ten Twojego zdrowia 😀

To wszystko przesyłasz mi nie później niż 1-2 dni przed konsultacją, żebym mogła się z tym zapoznać wcześniej. Ot, oszczędność czasu.

Konsultacja (trwa zwykle około 1-1,5h)

Bezpośrednio przed spotkaniem wyślę Ci na maila link do spotkania. Na komputerze otworzy się w przeglądarce, ale żeby rozmawiać na smartfonie potrzebujesz aplikacji. Ja jestem za opcją komputera, bo wtedy wyraźniej widać to, co pokazuję na Twoich kartach cyklu, gdy udostępniam Ci ekran.

Na samej konsultacji najpierw dopytam o resztę interesujących mnie kwestii, a później omówimy razem Twoje karty cyklu. I teraz zależnie od tego, czego potrzebujesz – możemy je omówić pod kątem nauki (interpretacja, błędy, wątpliwości, itd) i/lub pod kątem zdrowotnym. Może być i jedno i drugie jeśli czas pozwoli. Tutaj jest czas na wszelkie Twoje pytania.

Po konsultacji

Wychodzisz z konsultacji z konkretnymi wskazówkami, co dalej. Jeśli pracujemy nad regulacją cyklu, to umawiamy się też na kolejną konsultację za jakiś czas. Po konsultacji dostajesz mail z podsumowaniem spotkania, odpowiedziami na pytania, wskazówkami, itd.

Konsultacja może odbyć się na Zoomie, telefonicznie lub za pośrednictwem maila. Sama wybierz, co wolisz 🙂 Jestem do Twojej dyspozycji przez godzinę.


Ile kosztuje konsultacja?

  • Konsultacja indywidualna online – 165zł
  • Mini konsultacja mailowa (pytanie-odpowiedź) – 75zł

Ceny dla moich Kursantek:

  • Konsultacja indywidualna online – 120zł
  • Mini konsultacja mailowa (pytanie-odpowiedź) – 40zł

Jeśli cena powstrzymuje Cię przed skorzystaniem z pomocy – odezwij się do mnie! Na pewno znajdziemy jakieś wyjście 🙂


Płatności należy dokonać po ustaleniu terminu wizyty na podane niżej konto.
Kwota na koncie powinna być zaksięgowana nie później niż 24 godziny przed terminem wizyty. W sytuacji dokonania przelewu później niż 24 godziny przed planowaną wizytą, proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy: olesinskab@gmail.com nie później jednak niż na 12 godzin przed ustalonym terminem.

odbiorca: Jak zrozumieć kobietę Barbara Budziak
nr konta: 52 1140 2004 0000 3502 8014 2263
tytuł przelewu: karta obserwacji cyklu *Twoje imię i nazwisko oraz adres email* (na przykład: karta obserwacji cyklu Ewa Iksińska ewaiksinksa(at)gmail.com)


Jeśli nie możesz odbyć konsultacji lub potrzebujesz zmiany terminu – poinformuj mnie o tym!


Z wolnego terminu chętnie skorzysta ktoś inny, a Ty wybierzesz sobie inną, dogodna dla siebie datę. To chroni mój czas i Twój interes 🙂

>>Kliknij i przeczytaj o tym, jak się dobrze przygotować do konsultacji<<

Opinie o konsultacjach ze mną:

konsultacje npr online

Zapisz się korzystając z formularza poniżej:

    Oceń