jak zrozumieć kobietę

✅ ZACZNIJ TUTAJ

Serwus! Miło mi Cię powitać na Jak Zrozumieć Kobietę! Ogromnie się cieszę, że tu jesteś ❤️ Jak to mówią, gość w dom – Bóg w dom!


Ale co to w ogóle za miejsce?
Co to tu się wyprawia?


Jak Zrozumieć Kobietę to platforma, która wspiera kobiety w odkrywaniu pełni swojej kobiecości, seksualności, samoświadomości oraz siły płynącej z naturalnego planowania rodziny i relacji międzyludzkich.


jak zrozumieć kobietę

Ja nazywam się Basia Budziak i jestem familiologiem, pedagogiem rodziny i dyplomowanym instruktorem Naturalnego Planowania Rodziny metodą Rötzera. POZNAJ MNIE BLIŻEJ >>>


Skoro tu jesteś, to zapewne interesuje Cię tematyka kobiecości, relacji, seksualności czy Naturalne Planowanie Rodziny i wszystko, co z tym związane.


Poniżej znajdziesz krótki opis tego, co znajduje się na stronie i gdzie warto zajrzeć najpierw


Zasadniczo Jak Zrozumieć Kobietę stoi na dwóch nogach:

  • Naturalne Planowanie Rodziny (wszystko od obserwacji, przez fizjologie, aż do dbania o kobiece zdrowie)
  • Relacje (głównie związkowe, z naciskiem na seksualność – zwłaszcza kobiecą)

Tutaj znajdziesz wszystkie moje artykuły:W kategorii NPR dla opornych, polecam zacząć od tych artykułów:


W kategorii Relacje, szczególnie polecam:


Aktualne wydarzenia i akcje znajdziesz tutaj:


Wszystkie moje kursy są tu:


Znajdziesz tu takie kursy Naturalnego Planowania Rodziny online, jak:

  • podstawowy kurs (metoda Rotzera) rzetelnie i przyjemnie uczący, jak obserwować swój cykl miesiączkowy oraz jak te obserwacje interpretować;
  • kurs poporodowy, dzięki któremu korzystajac z mojego profesjonalnego wsparcia, spokojniej przejdziesz przez czas powrotu płodności po porodzie;
  • kurs dotyczący regulacji cyklu miesiączkowego, który pomoże Ci ogarnąć niepokojące objawy, namierzyć problemy zdrowotne i dzięki temu skuteczniej je usunąć oraz oczywiście poprawić swoją płodność.

Dodatkowe materiały


Znajdziesz je w Cyfrowej Biblioteczce JZK. To taka trochę strefa ⭐️ VIP ⭐️ dla moich Czytelników. Dostęp do niej mają tylko osoby zapisane do newslettera.Co zyskujesz zapisując się do mojego newslettera, prócz dostępu do Cyfrowej Biblioteczki JZK?

Raz w tygodniu, wysyłam moim Czytelnikom wiadomość z materiałami dodatkowymi. Wysyłam tylko to, co uważam za godne ograniczonego czasu moich Subskrybentów 😉 Na przykład garść przydatnych informacji o pożądaniu responsywnym.
Interesujące?


Możesz również skorzystać z konsultacji onlineSzczegóły oraz możliwość zapisu na konsultacje znajdziesz klikając w przycisk poniżej:

A tutaj dowiesz się, jak się dobrze przygotować do konsultacji.


Gdzie jeszcze możesz mnie znaleźć?Możesz też oczywiście do mnie napisać 🙂


Odpisuję na wszystkie maile w ciągu 1-2 dni roboczych, dlatego tym bardziej zachęcam do kontaktu. Chętnie poznam Cię bliżej i pomogę, w miarę możliwości.


    To jest moje bezpieczne miejsce w sieci dla Ciebie 🙂
    Wejdź, rozgość się i porozmawiajmy!