Selfmade – własnymi rękoma

Każda z nas ma czasem gorszy dzień. Choć na codzień próbujesz być fighterką i robisz wszystko, żeby radzić sobie z przeciwnościami, to czasem przychodzi taki czas, że masz dość.
No i właśnie w tym punkcie jakoś chwilowo jestem. Udało mi się trochę zawalczyć, trochę ogarniać, ale w końcu ta gumka od majtek odstrzeliła i pierdzielnęła mnie prosto w twarz 😀


Myślę, że Ty też to znasz.


Postanowiłam zrobić sobie wolne.

Zrobiłam sobie paznokcie, poogarniałam gotowanie, wsadziłam chleb do piekarnika… I odpaliłam Netflixa, żeby puścić sobie coś luźnego, niezwiązanego z pracą.

No i ten. Zgadnij jaki był pierwszy film, którego reklama wyświetliła mi się na pełnym ekranie pierwszego widoku.


Własnymi rękoma

Historia Madame C.J. Walker


Na Netfilxie jest tak, że od razu, jak wejdziesz, to uruchamia Ci się zwiastun pierwszego proponowanego filmu. Chcąc nie chcąc zaczęłam oglądać i słuchać o czym to.

Okazało się, że to mini serial opowiadający o pierwszej czarnoskórej kobiecie, która została milionerką. Jej historia życia i jak osiągnęła to wszystko – jak zwykle z poziomu totalnej klapy, walcząc z nierównościami i wykorzystując kobiecą siłę, przenikliwość, czułość i troskę o swoje klientki.


Puściłam, zaczęłam oglądać i wraz z oglądaniem

Rosła we mnie siła, żeby znowu zacząć działać


Wierzę głęboko, że na tym świecie wszystko ma swoją przyczynę.

Jeśli jesteście wierzące, to pewnie zgodzicie się ze mną, że w wielkich rzeczach Duch Święty prowadzi i kiedy z nim współpracujesz, to w najczarniejszej sytuacji pokaże Ci światełko w tunelu. Pokaże w końcu, gdzie iść. Zawsze.

Jeśli jesteście innej wiary (jakiejkolwiek), to uwierzcie na słowo, że – tak jak w tym powiedzeniu – jeśli czegoś bardzo, bardzo pragniesz, to cały świat działa razem z Tobą, aby udało Ci się to osiągnąć.


A ja bardzo, bardzo pragnę tworzyć dla Was Jak Zrozumieć Kobietę – miejsce, które wspiera kobiety w odkrywaniu pełni swojej kobiecości, seksualności, samoświadomości oraz siły płynącej z naturalnego planowania rodziny i zadbanych relacji międzyludzkich.


Razem możemy stworzyć bezpieczne, rozwijające i edukujące miejsce w internecie dla kobiet, które pragną więcej.


W snach Bóg pokazuje nam swoje plany.
Nie chce, abyśmy czekali bezczynnie, aż coś się wydarzy.
Trzeba położyć pierwszą cegłę i budować to, o czym marzymy.


P.s.
A serial bardzo gorąco polecam 😀


Dołącz do grona moich Subskrybentów i uzyskaj dostęp do strefy ⭐️VIP⭐️ z dodatkowymi materiałami!


Co zyskujesz zapisując się do mojego newslettera, prócz dostępu do Cyfrowej Biblioteczki JZK?

Raz w tygodniu, w sobotę, wysyłam moim Czytelnikom wiadomość. W niej krótka informacja o tym, co się dzieje lub będzie działo na blogu oraz 3 przydatne rzeczy: do oglądnięcia, do poczytania i do posłuchania. Wysyłam tylko to, co uważam za godne ograniczonego czasu moich Subskrybentów  😉 Na przykład garść przydatnych informacji o pożądaniu responsywnym. Interesujące?


jak zrozumieć kobietę

Specjalista od cyklu miesiączkowego - obala mity na temat Naturalnego Planowania Rodziny, uczy prosto i skutecznie obserwacji i interpretacji cyklu miesiączkowego. Podkreśla znaczenie, jakie mają obserwacje cyklu dla diagnostyki zdrowia kobiety. Głęboko wierzy w moc kobiecej siły, samoświadomości i siostrzanego wsparcia. Familiolog, pedagog rodziny i przede wszystkim dyplomowany nauczyciel metody Rotzera (Metody Naturalnego Planowania Rodziny). Pasjonatka ziół, dietoterapii, ekologii, NVC i wolnego życia na własnych zasadach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA ImageChange Image