co to jest naturalne planowanie rodziny
Naturalne Planowanie Rodziny,  NPR

Naturalne Planowanie Rodziny – ale o co tu właściwie chodzi?

Wiem, że mamy tu całkiem liczne grono kobiet, które dopiero zaczynają swoją drogę z NPR, albo tylko się temu przyglądają ❤️ Ale są też takie, które NPR stosują już całkiem sporo czasu 😉 Moje początki były dość wyboiste… Rzucałam to w czorty jasne kilka razy 😂

Czym jest Naturalne Planowanie Rodziny?

Na początek, jak zwykle przypominam czym nie jest – kalendarzykiem małżeńskim! Dlaczego? O tym przeczytasz w tym artykule:

Ale wróćmy. Na czym polegają metody Naturalnego Planowania Rodziny? W zasadzie polegają głównie na współpracy z własnym organizmem 😀 Na uczeniu się jego języka. Więcej w infografice poniżej:

naturalne planowanie rodziny co to

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to polecam te artykuły:


A jeśli chcesz się nauczyć jak skutecznie prowadzić obserwacje i je interpretować w całym tym kociokwiku zwany kobiecym życiem… 💃
➡️ Zapraszam na profesjonalny kurs online!


Newsletter

Możesz również zapisać się na mój newsletter – razem z zapisem dostaniesz dostęp do Cyfrowej Biblioteczki JZK, a w niej wiele materiałów dodatkowych!


jak zrozumieć kobietę

Familiolog, pedagog rodziny i przede wszystkim dyplomowany nauczyciel metody Rotzera (Naturalnego Planowania Rodziny). Prywatnie pasjonatka relacji, obserwacji własnego organizmu i świata ludzi (w tym tych najmłodszych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA ImageChange Image